Tělesné procesy Access Bars

TĚLESNÉ PROCESY

TYTO TĚLESNÉ PROCESY JSOU ENERGETICKÉ – PRACUJÍ S ENERGIÍ TĚL A BYTOSTÍ

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu

Jaké by to bylo. Kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury? Změnit nastavení každé buňky, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá vaší podstatě a být se svým tělem v souladu?

BOLEST

Bolest je často způsob našeho těla, jakým nám dává informace o tom, kolik názorů máme, které nám dobře neslouží a nefungují nám. Tyto naše názory se projevují na našem fyzickém těle a naše omezení nastává, pokud věříme něčemu, co pro nás není pravda. Tento tělesný proces odemyká a odstraňuje nejrůznější omezující názory, které jsme převzali, a umožňuje více přítomnosti s vědomím našeho těla.

BBM – BIOMIMETICKÁ A BIOMIMETRICKÁ MIMIKA (BIOMIMETIC AND BIOMIMETRIC MIMICRY)

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat a chápat, je to přirozená schopnost našeho těla ve snaze zapadnout do tohoto světa. Abychom byli schopni druhé pochopit intelektuálně i energeticky, zakódujeme ve svém těle podrobnosti – biomimetika. Biomimitrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého, kdy např. ve vztahu máte tendencez Já a Ty být najednou jedním. BBM proces uvolňuje tyto tělesné procesy a umožňuje vám být opět sami sebou.

Cena Access Bars® Tělesné procesy

Terapie dospělí            90 min……………………..

každá další terapie    90 min………………………..

Tetrapie děti                  30 min. – 45min………….

každá další terapie      30 min. – 45min………….

TSS – TRIFOLD SEQUENCING SYSTEMS (TROJNÁSOBNÉ SEKVENČNÍ SYSTÉMY)

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla neustále živá, jako včera.

Tento tělesný proces je vhodný kombinovat se spuštěním Bars při terapii Access Bars. Pomáhá čistit dlouhodobé nánosy v důsledku braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí všechny traumatické zkušenosti, které způsobují, že se nám traumata opakovaně vrací, opakovaně je znovu prožíváme. Při tomto tělesném procesu používáme podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování.

Tato služba  není zdravotní službou a nenahrazuje lékařskou péči !