Ošetření Access Bars®

Terapie Access Bars®

Zakladatel metody Access Bars® Gary Douglas říká: „Vaše volba je to, co tvoří Vaší budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod. Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali vytvořila to, co dnes žijeme. Změníme-li naši volbu, můžeme mít jinou budoucnost.“

Access Bars® je terapie, která se zaměřuje na 32 bodů nahlavě. Ty jsou vstupní branou a naopak i výstupním místem různých emocí, témat, oblastí života, schopností, bloků, potenciálů, programů, vzorců, atd. Vše i toho, čeho si nejsme vědomi Access Bars uvolní a rozproudí energii, která je potřebná k naší životní rovnováze a harmonii.

Těchto 32 bodů na hlavě je něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně na to informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se Váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám a vy se stáváte jiným. Celý váš život se může změnit

Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží. Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Vesmír nás nepřetržitě obdarovává. My se rozhodujeme, co přijmeme na základě toho, kým a čím jsme ochotni být. Pokud žijeme na základě myšlenek, pocitů a emocí, nejsme bytím, ale určujeme, rozhodujeme, hodnotíme auzavíráme závěry co a jak přijmeme. Přijímání je jedna z našich největších schopností a zároveň jedna z věcí, které odmítáme více než cokoli jiného. Po terapii začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem. Skutečné přijímání je, když dovolíme tělu rozhodnout se, co si nechá a co ne. Skutečné přijímání dovoluje vašemu tělu vytvořit nové volby a nové možnosti.

Jak terapie probíhá ?
Leží se pohodlně na lehátku pod dekou. Na začátku jde energie přes hlavu, dlaně a chodidla a pak následují samotné sestavy bodů = Bars, kdy se body aktivují jemným dotykem a sestavy se postupně střídají. Terapie trvá cca 60 min – 90 min. (u dětí trvá kratší dobu). Vše probíhá v tichu bez relaxační hudby. Pokud někdo v průběhu usne nebo celé prospí, vůbec nevadí. Naopak i tak se děje, co se dít má.

Jak často si dopřát terapii ?
Jakmile se jednou Bars spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale při každém opakování je efekt dynamičtější. Zatím se ukazuje, že jednou není dost, už jen z toho důvodu, jak je to příjemné a hluboce zklidňující. Někdo zaznamená efekt hned po první terapii – velké zklidnění, „lehčí hlava bez psycho“ myšlenek a i když se pořád něco děje, „nic není problém“..

Účinky Access Bars®:

  • odstranění bolestí různých částí těla
  • odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  • nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  • uvolnění stresu a napětí
  • pomoc při obtížných životních situacích
  • odbourávání únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
  • odstranění psychických problémů, jako deprese, úzkosti, strachy, fobie
  • zklidnění hyperaktivity u dětí
  • vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

Cena Access Bars®

Terapie dospělí
první terapie               90 min……………………..
každá další terapie  90 min………………………

Tetrapie děti
první terapie               30 min. – 45min……….
každá další terapie  30 min. – 45min……….

Tato služba  není zdravotní službou a nenahrazuje lékařskou péči!