Terapie Access Bars

Terapie Access Bars

Zakladatel metody Access Bars Gary Douglas říká.“Vaše volba je to,co tvoří Vaší budoucnost.Často máme podivná přesvědčení,že věci a situace se nám nějak dějí,že pro nás byly zvoleny,že je to osud apod. Skutečností je,že každá volba,kterou jsme kdy udělali vytvořila to,co dnes žijeme. Změníme-li naši volbu,můžeme mít jinou budoucnost.

Access Bars je terapie,která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou vstupní branou a naopak i výstupním místem různých emocí,témat,oblastí života,schopností,bloků,potenciálů,programů,vzorců,atd.Vše i toho, čeho si nejsme vědomi Access Bars uvolní a rozproudí energii,která je potřebná k naší životní rovnováze a harmonii.

Těchto 32 bodů na hlavě je něco jako počítačová banka všech myšlenek,pocitů,emocí ,postojů i přesvědčení,které si během života vytváříme a které v nás zůstávají uloženy.Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie.Následně na to informace s negativním nábojem mizí,jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor.Změní se Váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte,že dochází ke změnám a vy se stáváte jiným.Celý váš život se může změnit

Jednotlivé body souvisí s oblastmi života,jako vztahy,peníze,práce,zdraví,stres,kreativita,sna.apod.

Nejprve jemný dotek nastartuje proces,při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek,pocitů a emocí.Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů,které si podvědomě ve svém životě vytváříme a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše,co už je připraveno,aby z našeho života odešlo. Vše,co už nám neslouží. Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Jak terapie probíhá ?  –  Leží se pohodlně na lehátku pod dekou. Na začátku jde energie přes hlavu,dlaně a chodidla a pak následují samotné sestavy bodů = Bars, kdy se body aktivují jemným dotykem a sestavy se postupně střídají. Terapie trvá cca 60 min – 90 min. (u dětí trvá kratší dobu). Vše probíhá v tichu bez relaxační hudby. Pokud někdo v průběhu usne,nebo celé prospí,vůbec nevadí. Naopak i tak se děje,co se dít má.

Jak často si dopřát terapii ?  –  Jakmile se jednou Bars spustí,pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy,ale při každém opakování je efekt dynamičtější,Zatím se ukazuje,že jednou není dost,už jen z toho důvodu,jak je to příjemné a hluboce zklidňující. Někdo zaznamená efekt hned po první terapii – velké zklidnění,  ,, lehčí hlava bez psycho“ myšlenek a i když se pořád něco děje, ,,nic není problém“..

Účinky Access Bars:

  • odstranění bolestí různých částí těla
  • odstranění nemocí jako jsou migrény,alergie,astma,ekzémy
  • nastartování samoléčebných procesů v těle,zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  • uvlnění stresu a napětí
  • pomoc při obtížných životních situacích
  • odbourávání únavy a vyčerpanosti,nedostatku životní energie
  • odstranění psychických problémů ,jako deprese,úzkosti,strachy,fobie
  • zklidnění hyperaktivity u dětí
  • vede k celkovému rozvoji ososbnosti na psychické i fyzické úrovni

Cena terapie Access Bars: 

1 TERAPIE dospělí 60 min. – 90 min…….1430 Kč – po celý měsíc červen zvýhodněná cena…800 Kč

1 TERAPIE děti        30 min. – 60 min………620 Kč – po celý měsíc červen zvýhodněná cena ….310 Kč

Čas terapie je individuální.Každý jsme jiný a tak je k tomu třeba přistupovat. (Tělo si řekne samo, jak dlouho..)